Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!

Dezynfekcja chlorem

Jednym ze sposobów na utrzymanie czystości w ogrodowym zbiorniku kąpielowym lub na publicznej pływalni, jest dezynfekcja wody basenowej chlorem. W naszym asortymencie znajduje się szeroki wybór preparatów na bazie tego składnika. Dostępne są one w opakowaniach o różnej pojemności i w kilku formach – oferujemy na przykład dezynfekujące tabletki, granulaty oraz w formie płynnej gdzie chlor zawarty jest w podchlorynie sodu.

Szybki i zadowalający efekt

Oczyszczanie chlorem, na przykład poprzez metodę szokową, to jedna z najskuteczniejszych, najszybszych i najpopularniejszych metod na uzyskanie w basenie krystalicznej tafli. Regularne uzdatnianie wody przeciwdziała rozwijaniu się w niej bakterii, grzybów i innych drobnoustrojów, a także pomaga utrzymać jej odpowiednią wartość pH. Zapobiega też powstawaniu nieestetycznego, zielonkawego koloru i nieprzyjemnego zapachu. W celu osiągnięcia satysfakcjonujących efektów zalecamy kierować się dawkowaniem określonym na opakowaniu danego produktu. Należy też pamiętać o zachowaniu ostrożności podczas obchodzenia się z preparatem.

Subcategories

21,50 zł
Dostępny
Granulat do dezaktywacji chloru. Dostępne pojemności: 1kg, 5kg
42,00 zł
Dostępny
Preparat chlorowy w postaci granulatu do dezynfekcji wody basenowej i pitnej. Dostępne pojemności: 1kg, 5kg
43,90 zł
Dostępny
Chlor Tab tabletki 200g. Preparat do stałej dezynfekcji wody basenowej. Dostępne pojemności: 1kg, 5kg
43,90 zł
Dostępny
Chlor Tab tabletki 20 g Preparat do stałej dezynfekcji wody basenowej. Dostępne pojemności: 1kg, 5kg.
137,70 zł
Dostępny
Roztwór zawierający do 15% aktywnego chloru. Można dozować bezpośrednio z opakowania za pomocą pompy dozującej. Zapewnia łatwe i ekonomiczne chlorowanie.
139,00 zł
Dostępny
Podchlorynu sodu Stabilizowany - roztwór podchlorynu sodowego z dodatkiem specjalnego stabilizatora, który przedłuża okres jego przydatności i zapobiega zapychaniu się...
39,50 zł
Dostępny
Preparat do dezynfekcji i chlorowania szokowego. Dostępne pojemności: 1kg, 5kg
46,50 zł
Dostępny
Wielofunkcyjne tabletki 200 g do stałej dezynfekcji wody basenowej. Dostępne pojemności: 1 kg, 5 kg
49,90 zł
Dostępny
Wielofunkcyjne tabletki 20g do stałej dezynfekcji wody basenowej. Dostępne pojemności: 1 kg, 5 kg
SUPRA PLUS  dwutlenek chloru / ditlenek chloru
Obecnie brak na stanie
227,77 zł
Obecnie brak na stanie
Dezynfekcja wody basenowej. Roztwór 0,4 % dwutlenku chloru Koncentrat koloru żółtego, o zapachu chloru, po wymieszaniu z wodą staje się klarowny i bezzapachowy.
189,00 zł
Dostępny
Zestaw chemii basenowej, dzięki któremu szybko i bez kłopotu przygotujecie Państwo swój basen do nowego sezonu kąpielowego. Zestaw zawiera:    1 kg Chlor-Szok Granulat,...
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij