Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!

Dezynfekcja aktywnym tlenem

Od ponad 20 lat dostarczamy wysokiej jakości akcesoriów i preparatów wykorzystywanych nie tylko w saunach, ale także w basenach publicznych i prywatnych. W tej kategorii znajduje się specjalny tlen aktywny do basenu, który pomoże właściwie go oczyścić i stanowi alternatywę dla dezynfekującego chloru.

Dezynfekcja aktywnym tlenem jest bardzo popularna w obiektach z małymi zbiornikami – np. w salonach SPA lub na prywatnych posesjach. Skuteczność środków jest wysoka – działają one bardzo szybko, przez co już w relatywnie krótkim czasie po oczyszczeniu można kąpać się w wodzie. Środki te są bezwonne w odróżnieniu od chloru, którego nieprzyjemny zapach może unosić się przez długi czas.

Tlen aktywny do basenu występuje w tabletkach i skutecznie usuwa m.in. pałeczki ropy błękitnej. Bakteria ta jest bardzo niebezpieczna i może powodować wiele różnych infekcji oraz zapaleń (np. układu moczowego, opon mózgowo-rdzeniowych). Tabletki pomagają także w usunięciu z wody gronkowca złocistego – zakażenie tą bakterią może m.in. spowodować ogniska ropne na skórze i na tkankach miękkich. W celu poprawienia przejrzystości wody, polecamy również wykorzystać preparaty chemiczne z tej kategorii.

W celu kompleksowego zadbania o wodę, polecamy także przejrzenie podstron dotyczących walki z glonami, regulacji pH oraz koagulacji. Połączenie działania tych środków daje świetne efekty i pozwala cieszyć się wolnym od glonów i bakterii zbiornikiem przez długi czas.

Tlen aktywny do basenu to bezpieczny środek, do prawidłowej dezynfekcji. Wybierz go, jeśli szukasz wydajnej alternatywy dla popularnego chloru, który rozpuszcza się w wodzie wolniej oraz pozostawia charakterystyczny, drażniący zapach. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości służymy pomocą i profesjonalnym doradztwem.

Subcategories

42,00 zł
Dostępny
Aktywny tlen  granulat do dezynfekcji wody basenowej - nie zawiera chloru.                                   Powinien być łączony z Algen.
29,00 zł
Dostępny
Aktywny Tlen  Tab. Aktywny tlen  tabletki 20 g do dezynfekcji wody basenowej - nie zawiera chloru. Dostępne pojemności: 1 kg, 5 kg
238,50 zł
Dostępny
Środek czyszczący, poprawia klarowność wody.   Nie łączyć z dezynfekcją chlorową!
322,00 zł
Dostępny
SPRZEDAŻ TYLKO NA FAKTURĘ !!!!                                                                                                                    Środek czyszczący,...
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij