Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!

Dezynfekcja aktywnym tlenem

Od ponad 20 lat dostarczamy wysokiej jakości akcesoriów i preparatów wykorzystywanych nie tylko w saunach, ale także w basenach publicznych i prywatnych. W tej kategorii znajduje się specjalny tlen aktywny do basenu, który pomoże właściwie go oczyścić i stanowi alternatywę dla dezynfekującego chloru.

Dezynfekcja aktywnym tlenem jest bardzo popularna w obiektach z małymi zbiornikami – np. w salonach SPA lub na prywatnych posesjach. Skuteczność środków jest wysoka – działają one bardzo szybko, przez co już w relatywnie krótkim czasie po oczyszczeniu można kąpać się w wodzie. Środki te są bezwonne w odróżnieniu od chloru, którego nieprzyjemny zapach może unosić się przez długi czas.

Tlen aktywny do basenu występuje w tabletkach i skutecznie usuwa m.in. pałeczki ropy błękitnej. Bakteria ta jest bardzo niebezpieczna i może powodować wiele różnych infekcji oraz zapaleń (np. układu moczowego, opon mózgowo-rdzeniowych). Tabletki pomagają także w usunięciu z wody gronkowca złocistego – zakażenie tą bakterią może m.in. spowodować ogniska ropne na skórze i na tkankach miękkich. W celu poprawienia przejrzystości wody, polecamy również wykorzystać preparaty chemiczne z tej kategorii.

W celu kompleksowego zadbania o wodę, polecamy także przejrzenie podstron dotyczących walki z glonami, regulacji pH oraz koagulacji. Połączenie działania tych środków daje świetne efekty i pozwala cieszyć się wolnym od glonów i bakterii zbiornikiem przez długi czas.

Tlen aktywny do basenu to bezpieczny środek, do prawidłowej dezynfekcji. Wybierz go, jeśli szukasz wydajnej alternatywy dla popularnego chloru, który rozpuszcza się w wodzie wolniej oraz pozostawia charakterystyczny, drażniący zapach. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości służymy pomocą i profesjonalnym doradztwem.

Podkategorie

51,92 zł
Dostępny
Aktywny Tlen Tab. Aktywny tlen tabletki 200 g do dezynfekcji wody basenowej - nie zawiera chloru. Dostępne pojemności: 1 kg, 5 kg
199,00 zł
Środek czyszczący, poprawia klarowność wody.   Nie łączyć z dezynfekcją chlorową!
266,79 zł
Dostępny
Środek czyszczący, poprawia klarowność wody.   DOSTĘPNE TYKO DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO NA FAKTURĘ PO PRZESŁANIU PODPISANEGO OŚWIADCZENIA Wzór oświadczenie do...
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij