Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!

Chemia basenowa

Środki do uzdatniania wody basenowej.

Dostępna na niniejszej stronie chemia basenowa pozwoli Państwu utrzymać Wasz zbiornik w doskonałym stanie. Dzięki niej w szybki i łatwy sposób można zapobiegać tworzeniu się glonów, a jednocześnie uzdatnić wodę i zapewnić jej odpowiedni poziom pH.

Proponowana przez nas chemia do basenów to wyłącznie produkty spełniające najwyższe kryteria jakościowe, a przy tym odznaczające się niewygórowaną ceną. Zapraszamy do zakupów.

Wśród dostępnych produktów znajdziesz, między innymi chlor do basenu, który doskonale sprawdzi się do dezynfekcji, ponieważ posiada odpowiednie właściwości bakteriobójcze, a także odkażające. W zależności od rodzaju sprzedajemy go w granulkach, tabletkach, a także w płynie, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni do swoich potrzeb.

Klientom oferujemy również filtry przeznaczone do przydomowych zbiorników. Cechuje je prosta i intuicyjna obsługa, która pozwoli Ci utrzymać wodę w czystości. Zastosowanie filtra to ogromna wygoda, a także pewność, że woda jest czysta i pozbawiona bakterii, dzięki czemu w takim zbiorniku, bez obaw będzie mogła się kąpać cała rodzina.

Jeśli mimo dbania o czystość nieustannie walczysz z glonami gromadzącymi się w wodzie to sprawdź dostępne w naszym asortymencie preparaty Algen oraz Algen Super. Produkty te mają obojętne pH, dzięki czemu są w pełni bezpieczne dla skóry i nie powodują podrażnień. Do ich zalet należy zaliczyć również długotrwałe działanie oraz brak chloru.

Jednak to nie wszystko, ponieważ klientom oferujemy także sól w tabletkach, która (poprzez zmiękczacze lub elektrolizery, które wytwarzają z niej chlor) doskonale nadaje się do uzdatniania, a także zmiękczania wody. Środek ten jest bardzo uniwersalny i wykorzystywany w wielu różnych branżach. Prowadzimy także sprzedaż soli termalnej jodowo – bromowej, a także soli algowo - termalnej, które sprawdzą się do kąpieli kosmetycznych, leczniczych oraz hydromasaży.

Sorry for the inconvenience.

Search again what you are looking for.

Back to homepage
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij