Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!

Chemia basenowa

Środki do uzdatniania wody basenowej.

Dostępna na niniejszej stronie chemia basenowa pozwoli Państwu utrzymać Wasz zbiornik w doskonałym stanie. Dzięki niej w szybki i łatwy sposób można zapobiegać tworzeniu się glonów, a jednocześnie uzdatnić wodę i zapewnić jej odpowiedni poziom pH.

Proponowana przez nas chemia do basenów to wyłącznie produkty spełniające najwyższe kryteria jakościowe, a przy tym odznaczające się niewygórowaną ceną. Zapraszamy do zakupów.

Wśród dostępnych produktów znajdziesz, między innymi chlor do basenu, który doskonale sprawdzi się do dezynfekcji, ponieważ posiada odpowiednie właściwości bakteriobójcze, a także odkażające. W zależności od rodzaju sprzedajemy go w granulkach, tabletkach, a także w płynie, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni do swoich potrzeb.

Klientom oferujemy również filtry przeznaczone do przydomowych zbiorników. Cechuje je prosta i intuicyjna obsługa, która pozwoli Ci utrzymać wodę w czystości. Zastosowanie filtra to ogromna wygoda, a także pewność, że woda jest czysta i pozbawiona bakterii, dzięki czemu w takim zbiorniku, bez obaw będzie mogła się kąpać cała rodzina.

Jeśli mimo dbania o czystość nieustannie walczysz z glonami gromadzącymi się w wodzie to sprawdź dostępne w naszym asortymencie preparaty Algen oraz Algen Super. Produkty te mają obojętne pH, dzięki czemu są w pełni bezpieczne dla skóry i nie powodują podrażnień. Do ich zalet należy zaliczyć również długotrwałe działanie oraz brak chloru.

Jednak to nie wszystko, ponieważ klientom oferujemy także sól w tabletkach, która (poprzez zmiękczacze lub elektrolizery, które wytwarzają z niej chlor) doskonale nadaje się do uzdatniania, a także zmiękczania wody. Środek ten jest bardzo uniwersalny i wykorzystywany w wielu różnych branżach. Prowadzimy także sprzedaż soli termalnej jodowo – bromowej, a także soli algowo - termalnej, które sprawdzą się do kąpieli kosmetycznych, leczniczych oraz hydromasaży.

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij